Про нас

Наше покликання — дизайн проекти і предметний дизайн

Щодня ми втілюємо в життя інноваційні ідеї і створюємо унікальні продукти. Ми на одній хвилі з тими, хто прагне індивідуальності, комфорту і хоче зробити світ кращим. Ми переконані – досконалість створюють деталі, а гармонія має бути скрізь.

Самовираження для нас – це вміння почути, врахувати і втілити всі побажання замовника. Нас надихає абсолютно все, а довкілля сприяє творчості. Ми любимо свою справу і максимально їй віддані. Ми — архітектурна майстерня U concept!

Портфоліо

Swisstown
Proreznoy
Gercen park
Comfort town
Akvareli2
Avangard 2
U project
Pionerskyi
EU
restaurant
minimalist apartment
Mirror C
MT House
FL01
SA home
D5E6
Abstract Painting
EU
Lyzhnyk
Mirror
Shelf
Kitchen
Dinning table
Сonsole
Vorzel park
VDNG
Pionerskyi
Home
Eclectic apartment
Candlesticks
Wallpapers
metal carpet
Geometry 01
Home table 03
wood carpet
Home table 02
Home table 01
Woodlove
KyivCycleTrack
Black and white
Z apartment
9th heaven

Подобаються наші роботи?

Послуги

Архітектура

Архітектурний проект складається з проробленою концепції екстер'єру та плану приміщень, функціонального зонування інтер'єру будинку з урахуванням побажань і вимог замовника, візуалізації, повного складу проектної документації, необхідної для узгодження і будівництва будинку.

Дизайн інтер'єру

Проект починається з проробленою концепції інтер'єру з урахуванням побажань і вимог замовника, розробки планів функціонального зонування і візуалізації інтер'єру, робочих креслень, підбору матеріалів і відомостей обробки приміщень. Після затвердження дизайн-проекту, здійснюється авторський нагляд на всіх етапах проекту.

Предметний дизайн

Ми проектуємо і виготовляємо нестандартні предмети меблів і декору, для того щоб зробити інтер'єр індивідуальним і сучасним.

Контакти

Call

+38 067 426 96 45
+38 066 925 36 46

Address

Ukraine, Kyiv
Kruglouniversitetskaya 7 office 6